fbpx

Rikthehet këngëtarja Kaltrina Selimi

Screenshot_15-6.jpg

Kaltrina Selimi po rikthehet me këngë të re dhe atë në bashskëpunim me këngëtarin shumë të pëlqyer, Irkenc Hyka.

Balada ‘Kthema’ tashmë është publikuar me videoklip

Për muzikën është përkujdesur vetë Irkenci ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Endrit Mumajesi – Muma.

Në videoklip Kaltrina shihet e mrekullueshme e me shumë stil.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *