fbpx

Rikthehet në rrjete sociale Dua Lipa, shfaqet super seksi mbi karrige

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa u ‘zhduk’ nga Instagram-i disa ditë më parë duke fshirë të gjitha postimet.

Mirëpo, ajo është rikthyer sërish sot, ku ka postuar një video dhe realisht duket shumë joshëse.

“A ju mungova?”, shkruan ajo krah videos, ku shfaqet e veshur me një body.

Mesa duket ajo do të rikthehet shumë shpejt me ndonjë projekt të ri.

View this post on Instagram

Miss me?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on