21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Rikthehet pas shumë kohësh mungesë moderatorja e njohur shqiptare, në cilin ekran do ta shohim?

spot_img

Moderatorja, Elita Rudi është shkëputur prej kohësh nga ekrani. Përgjatë kësaj periudhe ajo është fokusuar te fëmijët e saj, Zëri dhe Bota.Megjithatë, këto janë muajt e fundit të pushimeve pasi me ardhjen e Shtatorit Elita do t’i rikthehet televizionit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instagram.Moderatorja nuk ka zbuluar më shumë detaje dhe nuk dihet ende se për çfarë projekti bëhet fjalë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat