24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Riky Martin dhe burri i tij presin fëmijën e katërt

spot_img

Këngëtari i njohur Ricky Martin dhe burri i tij Jwan Yosef do të zgjerojnë familjen.

Teksa ishte i pranishëm në një fushatë mbi të drejtat e njeriut , Ricky dha lajmin se familjes së tyre do i shtohet një tjetër fëmijë.

Gjatë eventit këngëtari shoqërohej nga bashkëshorti dhe dy binjakëtMatteo dhe Valentin.

Vajza e tij 8 muajshe nuk ishte e pranishme.

Ndërkohë ai ka thënë ‘Ne jemi shtatzënë, jemi në pritje. Unë dua një familje të madhe’.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat