Rina Balaj tallet me Mozzik dhe Loredanën

Reperja e njohur, Rina Balaj ka komentuar së fundmi në një emision në Kosovë çiftit e njohur të shoubizzit, Mozzik dhe Loredana.

Teksa u pyet për Mozzik, ajo thotë se nuk e pëlqen si reper, ndërkohë për Loredanën i referohet skandalit në Zvicër.

“Këngëtar! Si këngëtar më ka pëlqyer, por s’mund t’i them reper”. A

Për Loredanën thotë:  “Si? Çfarë të më pëlqejë

“Si repere!”, thotë gazetari.

“Si avokate më pëlqen më shumë!”, ia kthen me ironi Rina.

Kujtojmë që Loredana u përfshi në një skandal për vjedhjen e 700 mijë frangave ndaj një çifti zviceran./real-news.tv