fbpx

Rita Ora dhe Kygo në kolonën zanore të filmit të njohur

Sukseset nuk po ndalen për këngëtaren e famshme shqiptare Rita Ora.

Pas suksesit të këngës së saj me “Only Want You” Rita na tregon se është duke bashkëpunuar me një emër të njohur si Kygo.

Ajo po realizon kolonën zanore të një prej filmave më të mirë të animuar, “Detective Pikachu”.

Ky projekt pritet të lançohet për pubikun shumë shpejt. /real-news.tv