13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Rita Ora maskohet për Hallween, çudit fansat!

spot_img

Siç e dimë Halloween është një festë e cila ka ardhur dhe është mirëpritur edhe në Shqipëri kohet e fundit.

Në një nga koncertet e Rita Ores kemi parë qe ajo tashme e ka zgjedhur kostumin e saj dhe është veshur si Post Malone

Rita Ora u shfaq në kostumin origjinal për “Halloween”, kurse maskimi i saj si reperi i njohur amerikan shkaktoi shumë reagime, shkruan B92

Rita u shfaq e veshur si reperi Post Malone në një fest organizuar për Halloween, ndërsa i kushtoi vëmendje të veçantë detajeve rreth kostumit dhe bëri për vete edhe audiencën e internetit pasi ndau me ndjekësit imazhe në rrjete sociale.

Rita ka bere tatuazhe ne fytyrën e saj flokët e shkurtra dhe një xhakete qe reperi e vesh me se shumtin

Në rrjete sociale, fansat komentuan paraqitjen e saj dhe e zgjodhën si kostumin më të mirë për Halloween.

Në anënt tjetër, Malone ende nuk ka komentuar paraqitjen e Ritës. 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat