Rita Ora merr një surprizë të bukur në Itali

Mesa duket ditët e fundit këngëtarja e njohur shqiptare ndodhet në qytetin e bukur të Milanos në Itali. Ajo ka publikuar foto dhe video nga dhoma e hotelit në të cilën po qëndron.

Gjysmë e zhveshur ajo shihet pranë një buqete me lule, që ia kanë dërguar si surprizë. Ajo ka shkruar përkrahe fotos faleminderit Giuseppe Zanotti.

Mesa duket dizenjuesi më i famshëm i këpucëve i ka uruar mirëseardhjen në Milano në një forme shume speciale këngëtares

 

Në foton e postuar Rita duket mjaft joshëse dhe ngjyra e bardhë e peshqirit të banjës. Duhet përmendur, se këngëtarja seksi nën të shihet se nuk ka veshur asgjë.

Kujtojmë se Kënga e saj e fundit “Let you love me” është pëlqyer në masë të madhe, duke marrë miliona klikime në YouTube.

 

Lër një koment