28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Rita Ora në një lidhje me aktorin e “Spider-Man”

spot_img

Këngëtarja e famshme Rita Ora është kapur mat me aktorin e famshëm Andrew Garfield.

Ata janë shfaqur së bashku në Londër, teksa ecnin krah për krah me njëri tjetrin në një mënyrë shumë të afërt.Disa foto të “Daily Mail” tregojnë se dyshja ecnin të maskuar pas veshjeve të gjata dhe kapeleve.

Dyshja u shfaqën të kapur dorë për dore dhe dukej se  kishin blerë ushqime.

Aktori i “Amazing Spider Man” dhe Rita janë përfolur edhe më herët që mes tyre kishte diçka më tepër.Rita Ora u nda nga producenti Andrew Watt në të njëjtin muaj kur edhe Garflied u nda nga e dashura Susie Abromeit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat