fbpx

Rita Ora poston fotografi nudo, por…

rita-ora.png

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka mbajtur mbrëmë një koncert në Finlandë.

Rita u mirëprit nga mijëra fansa të saj atje.

Shumë prej imazheve të këtij koncerti, Ora vendosi t’i ndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Mirëpo në orët e vona këngëtarja ka publikuar një tjetër imazh, ku shfaqej tërësisht nudo.

Ajo ka mbuluar me efekte vetëm pjesët intime, teksa ka shkruar në mbishkrimin e saj “Oh përshëndetje”.

Por nuk shkoi larg dhe artistja shqiptare është penduar për fotografinë e publikuar, ndaj dhe ka vendosur ta fshijë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303