fbpx

Ritvana flet për herë të parë pas operacionit në gji dhe bën thirrjen e rëndësishme

ritvana.jpg

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Ritvana Fetahu  ka qenë sot në një lidhje ‘Skype’ në emisionin Shqipëria Live ku ka deklaruar se ka kryer një operacion në gji pas shfaqjes së disa gjendrave.

Ajo tha se gjendja shëndetësore e saj është e mirë ndërsa bëri thirrje ndaj qytetarëve që të kryejnë kontrolle të herëpashershme.

Pasi u pyet nëse gjendja e saj ishte shumë serioze, Ritvana kërkoi të mos fliste më për këtë gjë, ndërsa theksoi se tashmë është mirë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303