fbpx

Robert Berisha kryen testin e koronavirusit, ja rezultati

Këngëtari, Robert Berisha ka dalë negativ në testin e fundit të kryer për koronavirusin dhe duket se është kthyer në shtëpi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në Instagram:

Ai ka publikuar një status të Berat Buzhalës, ku tregon se tashmë ka shpëtuar nga virusi vdekjeprurës dhe ka lënë ambientet e konviktit ku ishte karantinuar, për t’u kthyer në shtëpi.

Roberti qëndroi në karantinë për 14 ditë në ambientet e konviktit pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara.