fbpx

Roja i shkollës fillore e shndërroi bodrumin e shtëpisë në serë kanabisi

troca.jpg

Ai kishte ngritur një laborator të vërtetë për prodhimin e marijuanës në bodrumin e shtëpisë së tij, por ishte për të ardhur keq që shtëpia e tij ishte pjesë e kompleksit shkollor, në të cilin ai ishte roje.

Kjo është, shkolla fillore “Vittorio Amedeo II” në rrugën Mongreno 53 në Torino.

Protagonisti i tregimit është një 46-vjeçar italian, i cili punoi si roje në një shkollë fillore në Torino.

Aktivitetin e tij të paligjshëm e zbuluan karabinierët e stacionit të Castiglione Torinese më herët.

Kur ushtria kontrolloi shtëpinë e tij, një shtëpi ngjitur me shkollën dhe më saktë palestrën (e cila në ato momente përdorej nga të njëjtët nxënës), ata zbuluan se ai e kishte shndërruar bodrumin e tij në një serë, në të cilën ai rriti 65 bimë e marijuanës 1 metër dhe 75 centimetra e lartë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303