fbpx

Ronaldo braktis Juventusin, shkon në Londër

Screenshot_15-9.jpg

Cristiano Ronaldo sapo ka prekur në qytetin e Londrës me të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe djalin e tij Cristiano Jnr, jo shumë kohë pasi hapi restorantin e tij në qytet

Legjenda e futbollit fluturoi nga Milani  per ne Londer me një avion privat në fund të mbrëmjes me familjen e tij.

Cristiano Ronaldo seen arriving in London with his girlfriend Georgina Rodriguez and son Cristiano Ronaldo Junior Pictured: Cristiano Ronaldo,Georgina Rodriguez,Cristiano Ronaldo Junior Ref: SPL5041115 121118 NON-EXCLUSIVE Picture by: PALACE LEE / SplashNews.com Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 0207 644 7656 Milan: 02 4399 8577 photodesk@splashnews.com World Rights,

Ndërsa nuk është krejtësisht e qartë se pse Ronaldo ka ardhur në kryeqytet. Juventusi luajti dhe fitoi, kundër Milanit mbrëmë dhe nuk do të luajë një ndeshje tjetër deri në 24 nëntor kundër SPAL  dhe Ronaldo sapo ka hapur një restorant Zela në Covent Garden . Kështu që mund të shpjegojë shëtitjen e mesnatës.

Cristiano Ronaldo seen arriving in London with his girlfriend Georgina Rodriguez and son Cristiano Ronaldo Junior Pictured: Cristiano Ronaldo,Georgina Rodriguez,Cristiano Ronaldo Junior Ref: SPL5041115 121118 NON-EXCLUSIVE Picture by: PALACE LEE / SplashNews.com Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 0207 644 7656 Milan: 02 4399 8577 photodesk@splashnews.com World Rights,

Mesa duket Ronaldo po qëndron ne një hotel ku nata kushton 14 mije dollarë dhe përveç kësaj paguan 80 dollar nata për parkimin.

Ai ka mbërritur në Londër me datë 12 nëntor dhe nuk dihet akoma sa do të qëndroje.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *