23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Roskovec, simpatizantët e opozitës presin kryeministrin me djegie gomash

spot_img

Anëtarë dhe simpatizantë të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim janë mbledhur në hyrje të qytetit të Roskovecit.

Ata  kanë djegur goma në shenjë proteste, për t’i paraprirë vizitës së kryeministrit Rama.

Në mbështetje të simpatizantëve, ish deputetët Enkelejd Alibeaj dhe Kejdi Mehmetaj.

Protestuesit thërrasin “Rama Ik!” (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat