fbpx

Rrahu vjehrrin dhe vjehrrën e motrës, arrestohet 23-vjeçari, detajet

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku një 23-vjeçar ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj Z. L. dhe V.L, të cilët janë vjehrri dhe vjehrra e motrës së tij. 23-vjeçari është arrestuar nga Policia.

Ndërkohë është proceduar edhe 52 vjeçari me iniciale K. C.

Ndërkohë që ka pasur edhe një rast tjetër dhune në qytetin e Durrësit, ku është arrestuar 32 vjeçari me iniciale S. A., pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj motrës së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.