Rrezikon të mos luhet “Superklasikja e shekullit”

boca-river1.jpg

Finalja e madhe e Kupës Libertadores, mes Boca Juniors dhe River Plate, rrezikon të mos luhet.

Buenos Airesi u gdhi i përmbytur dhe shiu nuk ka pushuar gjatë gjithë ditës në kryeqytetin argjentinas.

Nëse shiu do të vazhdojë të bjerë pa pushim, është shumë vështirë që ndeshja në “Bombonera” të luhet sipas parashikimit, sot në orën 21:00.

scroll to top