fbpx

Rriten rastet e të prekurve nga COVID-19 në Shkodër

COVID-19 vijon të prekë të tjerë qytetarë në Shkodër.

Burime bëjnë me dije se nga 26 tampon që janë kryer nga ISHP në 24 orët e fundit, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitiv në Shkodër.

2 janë familjarët e 80 vjeçares, që humbi jetën dy net më parë dhe infermieri i cili i shërbente prej muajsh, 1 anëtar i familjes nga Dobraçi dhe 2 anëtarë të familjes nga Kirasi.