fbpx

“Ruani veten”, Stresi i pikëlluar jep lajmin: U konfirmova pozitiv me Covid-19

Reperi i njohur, Stresi njihet per këngët hit dhe gjithnjë është në qendër të vëmendjes për raportin e tij me Keisin.

Së fundmi, Stresi ka bërë me dije se është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Ai ka shpërndarë një Instastory, ku ka një thirrje për të gjithë.

Me tej, reperi shton se do vetëizolohet menjëherë.

“U konfirmova pozitiv! Ruani veten, unë po iki menjëherë të vetëizolohem”- shkruan Stresi.