fbpx

Rudina Dembacaj humbet babain, “Më thave shpirtin”

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj ka njoftuar se babai saj ka ndërruar jetë.

Me një postim të ndjerë, ajo shprehet se i është tharë shpirti.

“I shtrenjti im, më thave shpirtin. Lamtumirë diell zemre! Shko pranë zotit Rexhep Dembacaj”, shkruan Rudina.

Vetëm pak ditë më parë, në ditën e saj të ditëlindjes, ajo u shpreh se do ta kalonte te dera e spitalit.

Aktorja dhe moderatorja postoi disa foto në Instagam për ditëlindjen e babait, e cila fatkeqësisht ka qenë dhe e fundit.

Screenshot 10