fbpx

Rudina Dembacaj: Kam blerë gjithë jetën rroba të lira

Screenshot_11-4.png

Aktorja Rudina Dembacaj së fundmi Dembacaj tha se dikur vishej me rroba të lira dhe ndihej shumë mirë. Madje ajo është shprehur se ndihej më mirë se tani që vishet dhe blen gjithë kohën rroba të markave të shtrenjta.

“Mendoj që stili mund të vijë me gjëra shumë të lira. Mund të vijë me gjëra pambuku, të sajuara vetë. Do ju marrë shembull motrën time, që me lecka të vishet ka aq shumë stil sa ti nuk e kupton fare se ku i ka blerë. Ju betohem se unë kam blerë gjithë jetën rroba të lira, por edhe shumë të lira dhe jam ndjerë gjithmonë mirë, përkundrazi jam ndjerë shumë fashion. Më fashion atëherë se sa sot që kujdesem të kem për statusin marka, apo prit se duhet të jetë cilësore”, u shpreh Rudina Dembacaj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303