fbpx

Rudina Dembacaj merr vendimin pa kthim, publikon foton dhe zbulon se…

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj na ka bërë gjithnjë me dije marrëdhënien e ngushtë që ka me babanë e saj.

Së fundmi ajo ka vendosur t’i dedikojë atij një tatuazh.

“Tatto dedikuar ty babi, të dua shumë”, ka shkruar Rudina krah fotos së fundit në Instagram ku tregon se ka bërë një tatuazh.