fbpx

Rudina Dembacaj përfundon në spital, ja ç’ka ndodhur me të… (FOTO)

Aktorja Rudina Dembacaj mëngjesin e sotëm ka përfunduar në spital, teksa ka marrë një dozë serumi.

Nëse fansat e aktores kanë reaguar të shqetësuar teksa kanë parë postimin e saj, vetë Rudina e ka marrë me sportivitet.

‘Kafja e mëngjesit’, shkruan ajo, në foton ku shfaq krahun e nxirë.

Aktorja nuk ka treguar mbi diagnozën e saj, por le të shpresojmë se nuk ka asgjë serioze dhe bëhët fjalë për një periudhë mbingarkese dhe lodhjeje, duke marrë parasysh angazhimet e shumta të aktores.

Postimi i Rudinës:

Screenshot_7.jpg