fbpx

Rudina Dembacaj poston foton duke u puthur me Mark Frrokun dhe ironizon: Kujdes mos ma merrni m’sysh!

rudina-dembacaj-mark-frroku6.jpg

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj nuk i ka të shpeshta daljet në publik me bashkëshortin e saj Mark Frroku. Por kur nxjerr foto merr vëmendjen e fansave, si edhe atyre që nuk e simpatizojnë shumë.

Mbrëmjen e sotme ajo ka postuar dy foto në Instagram ku shfaqet me bashkëshortin e saj, Mark Frroku në një darkë, ndërsa në njërën prej fotove shihen duke u puthur.

Por pikant ka qenë shkrimi me të cilin Rudina i ka shoqëruar fotot.

“Mos ma merrni m’sysh”- shkruan Rudina, ndërsa disa qytetarë nuk i kanë rezistuar vështimit me komente negative.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303