fbpx

Rudina Hajdari në protestë, publikon foton dhe jep mesazhin

E pranishme në marshimin e mrekullueshëm e zhvilluar sot në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ka qenë edhe deputetja e Kuvendit, Rudina Hajdari.

“Sot, teksa ecja mes mijëra njerëzve të bukur të vendit tim e teksa së bashku ngrinim zërin kundër të keqës, u ndjeva shumë krenare për vendin tim.”-shkruan Hajdari në postimin e saj, teksa publikon një foto nga protesta.