fbpx

Rudina Magjistari ndan si rrallëherë disa foto të së bijës

rudi.jpg

Prej disa ditësh, Rudina ndodhet me pushime në Afrikë dhe përveç se ka ndarë pamje nga vendi, duket se këtë herë ka publikuar disa foto të Mias.

Vogëlushja qenka rritur aq shumë, sa tani moderatorja përveç se vajzë e ka edhe si shoqe.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303