33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shkarkohet drejtoresha e Kufirit në Durrës

spot_img

Është  shkarkuar nga detyra drejtoresha Rajonale e Kufirit dhe Migracionit në Durrës, Lindita Nushi.

Vendimi  për shkarkimin e saj nga detyra vjen disa dita pas arrestimit  të  gjashtë kontrollorëve  në Kufirin e qytetit bregdetar.

Këta të fundit u lanë të lirë nga gjykata pas arrestimit, ndërsa dyshohet të jenë përfshirë në skema ryshfeti gjatë kohës që ushtronin kontrollet.

Lindita Nushi mbante këtë post që nga muaji i vitit të shkuar.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat