28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sa e pasur është Kim Kardashian?

spot_img

Nuk ka të varfër në familjen Kardashian.Të gjithë janë të pasur pasi secili prej tyre ka biznes.

Kylie Jenner është në listën e njerëzv më të pasur për viti 2018, sipas Forbes.

Falë famës së saj ajo ka arritur të fitojë shuma marramendëse dhe pasuria e saj i kalon parashikimet.

Por edhe Kim nuk mund të lihet pas.Gjatë këtij viti vetëm nga rimelët ajo ka fituar 48 milionë dollarë pasi janë shitur mbi 300 mijë të tillë.

Videoloja që mban emrin e saj i ka sjellë 160 milionë dollarë fitime.

Nga produktet e tjera të kozmetikës ajo i shtoi buxhetit të saj edhe 160 milionë dollarë të tjera.

Për të mos harruar edhe ‘reality show-n’ ”Keeping Up With the Kardashians” , i cili nga viti në vit rrit shikueshmërinë.

Këto janë bizneset më të mëdha te Kim, por ajo ka edhe të tjerë që i sjellin akoma më shumë fitime./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat