32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sa shpenzuan Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth për dasmën?

spot_img

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund beqarisë javën e kaluar në një ceremoni private.

Por sa kushtoi dasma modeste e tyre?

Më poshtë keni një listë:

  • Lulet në ceremoninë e Miley dhe Liam kushtuan 1.500 dollarë
  • Në ditën speciale Miley zgjodhi një fustan të mrekullueshëm të ‘Vivienne Westwood’ i cili kushtoi 8.600 dollarë.
  • Ashtu si pjesa tjetër e dekoreve të tyre të dasmës, torta ishte e thjeshtë por elegante, e cila kushtoi vetëm 220 dollarë.
  • Dekori modest në ambientin e dasmës u vlerësua me 675 dollarë.
  • Shampanja rrth 1.320 dollarë.
  • Për t’i dhënë darkës një prekje të cilësisë së mirë, këngëtarja mori me qira çanta të verës të cilësisë së mirë nga një kompani lokale, e cila kushtonte vetëm 1.50 dollarë për qira.
  • Në total, çifti ka shpenzuar 17.560 dollarë në ceremoninë e tyre intime të dasmës.

Shpenzimet janë normale për një dasëm VIP./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat