fbpx

Sabri Fejzullahu tregon përse ia ndaloi muzikën bashkëshortes

78450-640-0-5a71f368af0b8.jpg

Këngëtari i famshëm shqiptar, Sabri Fejzullahu, ka qenë së fundmi i ftuar në emisioni NIN.

Përgjatë emsionit këngëtari ka treguar se ia ka ndaluar muzikën gruas së tij në fillimet e marrëdhënies së tyre.

“Ka qenë shumë e bukur”, është shprehur Sabriu për të shoqen kur moderatori Alaudin Hamiti e pyeti për arsyen.

Shumë e bukur ka qenë edhe e bukur është ia hëngsha shpirtin. Po ma mer dikush”!, vijoi këngëtari.

Sabriu u shpreh se sot e kësaj dite Nera e përmend këtë fakt dhe i mbushen sytë me lot dhe nuk ka gjë më të keqe se t’i ndrydhësh dikujt ëndrrën.

Ai premtoi se në mbrëmjen e vitit të ri do të këndojë një këngë me gruan e tij, që do të mbahet mend gjatë!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303