fbpx

Saimir Tahiri bëhet sërish baba, prezanton djalin

saimir-tahiri-me-familjen-1-e1555691088981-563x450.jpg

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është bërë sërish baba i një djali.

Bëhet me dije se gruaja e tij, Fatlinda Berisha ka lindur ditën e diel djalin e dytë.

Por gjatë ditës së sotme, ka qenë vetë ish-ministri Tahiri, që na ka prezantuar me foshnjën me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’.

‘Im bir, Goliku’, shkruan Tahiri përkrah fotos.

Emri i përzgjedhur i foshnjës është shumë i veçantë dhe na kujton malin në Tepelenë, ku në fakt është edhe origjina e Saimir Tahirit./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303