fbpx

Sali Berisha paralajmëron dhe i kthehet Lulzim Bashës: Bëre pazar të turpshëm me Edi Rama por…

1631260856_berisha.jpg

Sali Berisha i ka treguar sot Lulzim Bashës për influencën që ka në partinë Demokratike. Ai është pritur nga simpatizantët, teksa i hodhën karafila ngjyrë vjollcë. Në fjalën e tij, ai tha se përjashtimi i tij është një pazar mes Bashës dhe Ramës.

“Pazar i turpshëm i Lulzim Bashës dhe Edi Ramës, do dal nga kjo betejë më e fortë, rroftë PD, rroftë Shqipëria”, tha Berisha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303