fbpx

Sali Berisha publikon video e bujshme dhe jep mesazhin e fortë

berisha-5.jpg

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook një video nga koha kur ishte Kryeministër i vendit.

“Une marre force nga forca e juaj! Rrofshin demokratet dhe demokratët kudo qe jane! Sb”, shkruan Berisha.

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303