28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sali Berisha ‘shkund vendin’, publikon videon: Si është situata aty? Nga zyra organizative e PS të marrim Vait…

spot_img

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook një video në të cilën një person i cili identifikohet si Endri telefonon në emër të Zyrës organizative TË PS në Tiranë, një person tjetër të cilin e pyet se si është situata në Kavajë lidhur me procesin e votimit. Personi nga ana tjetër e telefonit identifikohet si Vait, i cili thotë se nuk di se ku të raportojë.

Berisha ka publikuar videon dhe shkruan: Një bisedë interesante midis shokësh.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat