fbpx

Sapo ndodhi në Durrës, përplasen 2 kamionë dhe një makinë, dalin detajet e para….

makin.jpg

Një  aksident i rëndë ndodhi pak më parë në Durrës, ku  dy kamionë dhe një makinë janë përplasur me njëra-tjetrën. Bëhet me dije se nga aksidenti i shënuar fatmirësisht nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Dy kamion dhe një veturë që udhëtonte mes tyre, janë përplasur dhe për pasojë mjeti që gjendej në mes është goditur si në pjesën e përpara dhe në atë të prapme.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303