28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sapo përfundoi procesi i numërimit, PS merr një tjetër bashki, ja sa vota mori PD dhe LSI

spot_img

Sapo ka përfunduar numërimi i votave në Bashkinë e Shijakut. Mësohet se 54 kuti janë numëruar.

Nga rezultatet paraprake fituese në këtë bashki ka dalë Partia Socialiste me 7.985 vota, e ndjekur nga Partia Demokratike me 5.849 dhe Lëvizja Socialiste për Integrim 841.

Rezultatet paraprake në KZAZ me numër 25, në Bashkinë Shijak

PS 7985

PD 5849

LSI 841

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat