fbpx

Sapo u bë ministër i Brendshëm, Bledi Çuçi bën lëvizjen e papritur, mbërrin në banesën e familjes Rasha

cuci-1.jpg

Ministri i ri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka bërë një lëvizje të papritur sot. Ai ka qenë i pranishëm në banesën e të ndjerit Klodian Rasha, ku ka vizituar familjarët e të riut që u vra nga efektivi Nevaldo Hajdaraj.

Vizita zgjati vetëm 10 minuta, ku Çuçi është shoqëruar nga drejtori i SHÇBA, Muhamet Rumbullaku dhe zyrtarë të tjerë të lartë të Policisë së Shtetit.

Ai  ka vetëm tre ditë që e ka marrë zyrtarisht detyrën, pas largimit të Sandër Lleshajt.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303