27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sapo u mbyll numërimi i votave në Kolonjë, shpallet fituesi

spot_img

Sapo ka përfunduar numërimi i votave në Kolonjë. Raportohet se fitues është shpallur Partia Socialiste.

Mësohet se në Kolonjë PS ka marrë 3666 vota, PD 2299 vota dhe LSI 768 vota.

Ndërkohë votimi është mbyllur edhe në Has, Këlcyrë, Himarë, Konispol, Pustec dhe Tropojë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat