15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sarandë, gjendet i vdekur një person

spot_img

Një person është gjetur i mbytur pasditen e sotme në një kanal në Vrion. Kanë qenë kalimtarët ata, të cilët kanë parë trupin e pajetë në kanal dhe kanë njoftuar policinë për të zbardhur ngjarjen.

Mësohet se gjatë nxjerrjes së trupit ka pasur mjaft vështirësi, pasi pranë kanalit ka pasur shumë shkurre dhe ferra të gjatë.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, por mendohet se është rreth 45 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendndodhje, ku po bën të mundur edhe hetimet për zbardhjen e ngjarjes

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat