fbpx

Saurez tregon arsyen e festimit të golit ndaj Barcelonës

IMG_20211003_192746_366.jpg

Sulmuesi Luis Suarez këmbëngul se festa e tij për golin e shënuar ndaj Barcelonës nuk ishte kundër trajnerit, Ronald Koeman.Sulmuesi uruguaian ishte lojtari kryesore në fitoren e Atletico Madridit, 2:0, duke shënuar një gol dhe duke asistuar te goli i Thomas Lemarit.“Festimi ishte për njerëzit që e dinë që kam të njëjtin numër, kështu që ata e dinë që unë jam akoma në telefon. Ishte diçka për të cilën kisha rënë dakord me fëmijët e mi. Nuk ishte për Koeman, aspak”, deklaroi Suarez.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303