16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Scott Disick, pushime me të dashurën dhe ish-gruan

spot_img

35-vjeçari u nis me pushime në Kankun këtë fundjavë me tre fëmijët e tij, ish-bashkëshorten Kourtney Kardashian edhe të dashurën e re Sofia Richie.

Ylli i klani Kardashian dhe modelja 20-vjeçare u fotografuan së bashku nën shoqërinë e  Disick. Ato duket se po e shijojnë shumë shoqërinë e njëra-tjetrës, ndërsa nuk mungojnë as buqëqeshjet mes tyre.

 

Duket se fakti që Disick ka një të dashur, nuk përbën aspak problem për Kourtney, e cila ka zgjedhur që ta bëjë mike.

 

Pavarësisht se u raportua që Scott dhe Sofia u lidhën dhe ndanë disa herë këtë vit, duket se janë më të fortë se kurrë.

 

Motra e Kourtney, Khloe, lavdëroi treshen në Twitter për bashkë-prindërimin e fëmijëve: “Jam shumë krenare. Kjo është dashuria. Fëmijët janë para çdo gjëje tjetër.”

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat