fbpx

S’do e njihni/ Si dukej Lady Gaga para se të bëhej e famshme

Lady Gaga është një ndër këngëtaret më të famshme në mbarë botën. Ajo njihet për stilin e saj të veçantë në veshje, por edhe për talentin dhe aftësitë e saj vokale, por edhe për kompozimin e këngëve dhe shkrimin e teksteve.

Që nga 2008 në kohën kur ajo hyri në industrinë e muzikës ajo u bë ndër figurat më me ndikim në tregun e muzikës dhe të modës.

Lady Gaga asnjëherë nuk është shfaqur në publik me idenë të duket bukur, ajo çdoherë përmes paraqitjes së saj të jashtë ka përçuar mesazhe të caktuara, duke e bërë të pa mundur që publiku ta njoh Lady Gaga-n e vërtetë.

Në disa fotografi të gjetura ku ajo nuk ishte akoma e famshme mund të vërehet fytyra saj e pa prekur nga grimi.

/real-news.tv/