16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Së shpejti nënë për të dytën herë, Almeda zbulon vesin e keq që Tolgahan nuk ia duron dot

spot_img

Modelja e njohur Almeda Abazi së shpejti do të bëhet nënë për të dytën herë. Së fundmi, Almeda ka realizuar një bashkëbisedim virtual me ndjekësit në Instagram gjatë së cilës zbuloi se pas një jave, vajza, Alina, mund të vijë në jetë nga momenti në moment.

Duke qenë se bashkëshorti i ish-misit është turk, ndjekësit e kanë pyetur Almedën nëse djali i tyre, Efehan, flet shqip.

“Ka filluar të flasë disa fjalë dhe shqip”, shkroi Almeda.

Ndërkohë, Abazi nuk nguroi të tregojë edhe vesin më të keq që ka, të cilin Tolgahan nuk e duron dot.

“Perfeksioniste. Do të doja të mos isha, ama çdo gjë që bëj duhet patjetër të jetë perfekte. Gjë që të lodh”, u përgjigj aktorja.

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat