30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Seanca plenare, nesër betohen 4 deputetët e rinj të opozitës

spot_img

Ditën e nesërme do të zhvillohet seanca plenare, e cila pritet të fillojë në orën 10:00. Nga ana tjetër, opozita ka paralajmëruar protestë para Parlamentit, por ende nuk ka publikuar një orar të caktuar për qytetarët.

Ndërkohë, nesër pritet që të betohen 4 deputetët e rinj të opozitës, nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim.  Sot pritet që deputetët e rinj të marrin mandatin nga KQZ dhe nga dita e nesërme ata do të jenë zyrtarisht pjesë e Parlamentit.

Kujtojmë që ditën e djeshme, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se nuk ka vend për tradhtarë në parti./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat