“Seks simbolit” i bie dhëmbi në mes të emisionit

Screenshot_2-9.jpg

Fabrizio Corona “seks simboli” i italianëve, ka lënë një skenë të pazakontë në emisionin ku ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme.

Ish-mbreti i paparacëve, ka folur në emisionin ‘Verissimo’, për librin e tij ‘Nuk më keni bërë asgjë’, tek i cili ka folur për shumë të vërteta rreth showbizit.

Ai ka folur për ish të dashurat e tij dhe disa histori personale.

Në momentin kur moderatorja e pyeti nëse ishte i fejuar, yllit të showbizit i ndodhi një incident.

Atij i ra një dhëmb dhe nisi ta kërkonte në studio, kjo ka shkaktuar mjaft të qeshura tek i gjithë publiku dhe tek prezantuesja.

 

scroll to top