fbpx

Seldi Qalliu prezanton publikisht partneren, nuk i kursen puthjet në buzë (FOTO)

seldi-1-e1479562107552-780x439.jpg

Duket se këngëtari Seldi Qalliu e ka lënë pas historinë me Mimoza Shkodrën dhe ka gjetur një dashuri të re.

Ai ka zgjedhur ditën e lindjes së partneres për t’i prezantuar publikut vajzën që i ka vjedhur zemrën.

Seldi i bën urimin special të dashurës së tij të quajtur Sindi.

“Edhe 💯 zemra ime te dua shum 😍🥳🍾”- janë fjalët e Seldit në postim.

Vëmendjen në këtë foto na e tërhoqi unaza në gishtin e bukuroshes, e cila ndodhet pikërisht në “gishtin e fejesës”.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303