Selena Gomez i rikthehet shumë shpejt muzikës

A jeni lodhur duke dëgjuar “Taki Taki” dhe “Bad Liar” pafund? Sigurisht që nuk jeni! Por në qoftë se doni më shumë muzikë të Selena Gomez në jetën tuaj, jeni me fat.

Selena ka qenë në programin e saj të trajtimit të shëndetit mendor vitin e kaluar, por tani  është gati të kthehet në biznes. Selena ka thyer heshtjen e mediave duke përditësuar ndjekesit e saj, duke u thënë se ajo ka disa projekte emocionuese që vijnë në 2019. Ndër partnerët e saj Puma dhe Coach, Selena do publikoje një kënge të re shumë shpejt

 

 

via GIPHY

Kengetarja Julia Michaels ne albumin e saj te ri ka publikuar një kënge te saj ku ne bashkëpunim është edhe Selena. Julia ka shperndare listen e saj te kengeve dhe emri i Selenes eshte ne fillim te listes se saj me bashkpunimin e quajtur”Anxiety.”

View this post on Instagram

6 days ❤️

A post shared by Julia Michaels (@juliamichaels) on

 

Julia nuk ka ndarë asnjë tekst, por Selena ka qene e hapur për ankthin e saj në të kaluarën, kështu që mund të jetë për përvojën e saj personale. Në shkurt 2018, Selena thuhet se ka përfunduar një program trajtimi për ankth dhe depresion. Ajo dikur ka thënë per revistën Vogue se kishte sulme paniku ndërsa ishte në turne dhe ishte “një vend me të vërtetë i vetmuar”. Ajo gjithashtu tha, “Në thelb ndjeva se nuk isha mjaft mirë, nuk isha e aftë.”
Edhe pse Selena është kthyer për të bërë muzikë, ndoshta do të dëshironi të ndaleni në marrjen e super emocioneve për postimin e një numri fotosh në Instagram. Sipas një burimi që supozohet të jetë afër saj, ajo do të vazhdojë të mbajë gjithçka në DL, sepse “ajo është më e vetëdijshme se si sociale merr një taksë për shëndetin e saj mendor”. Ne nderkohe do vazhdojme te kendojme kengen Taki-Taki.