Selena Gomez vjen atraktive dhe sensuale

Selena Gomez, është një nga emrat më të përfolur dhe më të suksesshëm në industrinë e muzikës botërore.

Aktorja dhe njëherësh  këngëtarja e famshme numëron miliona adhurues.  Ajo ka publikuar albumin e radhës, ndërsa përmes disa imazheve shpalos pamje nga videoklipi i fundit.Në një fustan të hapur e transparent, Selena vjen atraktive si kurrë më parë.