fbpx

Selfie në majën e lartë, çifti i dehur bie nga lartësia 243 metra

auto-sel11547899121_1547967274-5826277.jpg

Një çift kalifornian mjaft në njohur në rrjetet sociale për udhëtimet e tyre, u rrëzua për vdekje nga maja Taft Point ,243 metra e lartë, pasi po bënin një selfie.

Autopsia ka zbuluar se rrëzimi i Meenakshi Moorthy, 30 vjeçe dhe Vishnu Viswanath, 29 vjeç është shkaktuar pasi ishin në gjendje të dehur.

Raporti mjekësor tregoi se ka pasur plagë të shumta në kokë, qafë, gjoks dhe bark.

Dr. Sung-Ook Baik, një patolog mjekoligjor konfirmoi se në trupin e tyre nuk u gjetën ilaçe apo substanca, por elemente të pijeve alkoolike që janë të pranishme tek birra, vera apo të tjera./real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303