27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Serialet që duhet t`i shihni në vitin 2019

spot_img

Të shumtë kanë qenë serialet gjatë vitit 2018, ku disa prej tyre kanë qenë shumë të suksesshëm dhe të ndjekur nga e gjithë botë.

Së shpejti, priten edhe seritë e reja e serialeve shumë të njohur si ‘Peaky Blinders’, ‘Homeland’ etj.

Gjatë këtij viti, u prezantua dhe vazhdimi i ’13 Reasons Why’ me regji nga Selena Gomez, si dhe seritë e reja të Narcos.

Shumë i ndjekur ka qenë edhe serialiThe Assassination of Gianni Versace: American Crime Story’ me protagoniste Penelope Cruz, nën rolin e Donatela Versace.

Por, ja kush është lista e filmave që duhet të shihni patjetër në vitin 2019, ku sezone të reja do transmetohen shumë shpejt./real-news.tv

 “Game of Thrones”

 “Taboo”

 “Peaky Blinders”

 “The Crown”

 “Homeland”

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat